Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
 

SMS BURSA

Hakkımızda SMS BURSA 2010 yılında kurulmuş olan Pratik Hizmet Bilişim Teknolojileri markasıdır. Müşterilerine 10 yıldır kesintisiz hizmet vermektedir. Türkiye geneline yayılmış hizmet ağıyla binlerce firmanın iletişim ihtiyaçlarını ekonomik, profesyonel ve güvenli bir şekilde sağlamaktadır. Toplu Sms  hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına,düşük maliyetlerle optimum çözümleri sunabilmek ve sürdürülebilir katma değer sağlamaktır. VİZYONUMUZ “Yüksek Teknoloji Telekomünikasyon Hizmetlerinden Faydalanmayan Kalmasın” ilkesini prensip edinerek; ülkemizde bulut teknolojisinin öncüsü olmak. NE YAPARIZ ? Yüksek teknoloji ürünü ve hizmetlerini bulut teknoloji ile birleştirip çok ekonomik imkanlarla müşterilerine sunmaktadır. Başarısını ve gücünü bünyesinde barındırdığı birbirinden kıymetli Elektrik/Elektronik, Endüstri, Bilgisayar ve Yazılım Mühendis kadrosuna borçludur. Sektörümüzde on yılı aşkın süre çalışmış uzman personeli 7/24 hizmet anlayışıyla müşterilerine üst düzey hizmet sunmaktadır. Kendi yazılım ekibine sahip olan şirketimiz yaptığı entegrasyonlar ve sağladığı API servisleriyle müşterilerine optimal çözümler sağlamaktadır.  

SMS BURSA

SMS BURSA
Kategori
Ad Soyad
İl/İlçe
/
Adresi
Telefon
08504419441
Cep Telefon
08504419441
Faks
Web Sitesi
https://smsbursa.com/
E-Posta
bilgi@smsbursa.com
Yayın Tarihi
13.05.2021 02:07

Hakkımızda

SMS BURSA

2010 yılında kurulmuş olan Pratik Hizmet Bilişim Teknolojileri markasıdır. Müşterilerine 10 yıldır kesintisiz hizmet vermektedir.

Türkiye geneline yayılmış hizmet ağıyla binlerce firmanın iletişim ihtiyaçlarını ekonomik, profesyonel ve güvenli bir şekilde sağlamaktadır.

Toplu Sms  hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına,düşük maliyetlerle optimum çözümleri sunabilmek ve sürdürülebilir katma değer sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

“Yüksek Teknoloji Telekomünikasyon Hizmetlerinden Faydalanmayan Kalmasın” ilkesini prensip edinerek; ülkemizde bulut teknolojisinin öncüsü olmak.

NE YAPARIZ ?

Yüksek teknoloji ürünü ve hizmetlerini bulut teknoloji ile birleştirip çok ekonomik imkanlarla müşterilerine sunmaktadır.

Başarısını ve gücünü bünyesinde barındırdığı birbirinden kıymetli Elektrik/Elektronik, Endüstri, Bilgisayar ve Yazılım Mühendis kadrosuna borçludur.

Sektörümüzde on yılı aşkın süre çalışmış uzman personeli 7/24 hizmet anlayışıyla müşterilerine üst düzey hizmet sunmaktadır.

Kendi yazılım ekibine sahip olan şirketimiz yaptığı entegrasyonlar ve sağladığı API servisleriyle müşterilerine optimal çözümler sağlamaktadır.

 

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.