Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
 

Pratik Santral

Hakkımızda Pratik Santral  2010 yılında kurulmuş Pratik Hizmet Bilgi Teknolojileri markası olan Pratik Santral dünyanın en Pratik Sanal Santralıdır. Türkiye geneline yayılmış hizmet ağıyla binlerce firmanın iletişim ihtiyaçlarını ekonomik, profesyonel ve güvenli bir şekilde sağlamaktadır. MİSYONUMUZ Telekomünikasyon hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına,düşük maliyetlerle optimum çözümleri sunabilmek ve sürdürülebilir katma değer sağlamaktır. VİZYONUMUZ “Yüksek Teknoloji Telekomünikasyon Hizmetlerinden Faydalanmayan Kalmasın” ilkesini prensip edinerek; ülkemizde bulut teknolojisinin öncüsü olmak. NE YAPARIZ ? Türkiye’nin ilk Pratik Santral’ ini yapan şirketimiz, bir çok yeniliğe de öncülük etmeye devam ediyor. Pratik Santral sektörde yeni bir anlayışı başlatmıştır. Yüksek teknoloji ürünü ve hizmetlerini bulut teknoloji ile birleştirip çok ekonomik imkanlarla müşterilerine sunmaktadır. Başarısını ve gücünü bünyesinde barındırdığı birbirinden kıymetli Elektrik/Elektronik, Endüstri, Bilgisayar ve Yazılım Mühendis kadrosuna borçludur. Sektörümüzde on yılı aşkın süre çalışmış uzman personeli 7/24 hizmet anlayışıyla müşterilerine üst düzey hizmet sunmaktadır. Kendi yazılım ekibine sahip olan şirketimiz yaptığı entegrasyonlar ve sağladığı API servisleriyle müşterilerine optimal çözümler sağlamaktadır.

Pratik Santral

Pratik Santral
Kategori
Ad Soyad
İl/İlçe
/
Adresi
Üçevler
Telefon
08504419441
Cep Telefon
08504419441
Faks
Web Sitesi
https://pratiksantral.com/
E-Posta
info@pratiksantral.com
Yayın Tarihi
13.05.2021 02:08

Hakkımızda

Pratik Santral 

2010 yılında kurulmuş Pratik Hizmet Bilgi Teknolojileri markası olan Pratik Santral dünyanın en Pratik Sanal Santralıdır.

Türkiye geneline yayılmış hizmet ağıyla binlerce firmanın iletişim ihtiyaçlarını ekonomik, profesyonel ve güvenli bir şekilde sağlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Telekomünikasyon hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına,düşük maliyetlerle optimum çözümleri sunabilmek ve sürdürülebilir katma değer sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

“Yüksek Teknoloji Telekomünikasyon Hizmetlerinden Faydalanmayan Kalmasın” ilkesini prensip edinerek; ülkemizde bulut teknolojisinin öncüsü olmak.

NE YAPARIZ ?

Türkiye’nin ilk Pratik Santral’ ini yapan şirketimiz, bir çok yeniliğe de öncülük etmeye devam ediyor. Pratik Santral sektörde yeni bir anlayışı başlatmıştır.

Yüksek teknoloji ürünü ve hizmetlerini bulut teknoloji ile birleştirip çok ekonomik imkanlarla müşterilerine sunmaktadır.

Başarısını ve gücünü bünyesinde barındırdığı birbirinden kıymetli Elektrik/Elektronik, Endüstri, Bilgisayar ve Yazılım Mühendis kadrosuna borçludur.

Sektörümüzde on yılı aşkın süre çalışmış uzman personeli 7/24 hizmet anlayışıyla müşterilerine üst düzey hizmet sunmaktadır.

Kendi yazılım ekibine sahip olan şirketimiz yaptığı entegrasyonlar ve sağladığı API servisleriyle müşterilerine optimal çözümler sağlamaktadır.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.