Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
 

Pratik Hizmet Dijital Reklam Ajansı

Hakkımızda 2014 Yılında yola çıktığımız medya sektöründe 7 yılı geride bıraktık. Arkamıza dönüp baktığımızda hizmet verdiğimiz mutlu müşterilerimizi görmek bizleri mutlu ediyor. 2014 yılında Medya alanında kent16.com haber sitesiyle başlayan yolcuğumuz çeşitli siyasi il ve ilçe başkanlıkları , Milletvekili aday adayları ve adaylarının reklam çekimleri ve basın danışmanlıklarıyla birlikte çeşitli STK kurumlarnında basın danışmanlıklarını yaptık. 2021 yılında Radikal bir kararla Pratik Hizmet markamızı Telekom pazarından çekerek Reklam ajansı alanına yer vermeye karar verdik. Genç ve dinamik kadromuz ile birlikte ekipmanlarımızıda yenileyerek sizlere Reklam ajansı alanındada faaliyet vereceğiz.

Pratik Hizmet Dijital Reklam Ajansı

Pratik Hizmet Dijital Reklam Ajansı
Kategori
Ad Soyad
İl/İlçe
Bursa/Nilüfer
Adresi
Üçevler
Telefon
08504419441
Cep Telefon
08504419441
Faks
Web Sitesi
https://pratikhizmet.com/
E-Posta
info@pratikhizmet.com
Yayın Tarihi
13.05.2021 02:08

Hakkımızda

2014 Yılında yola çıktığımız medya sektöründe 7 yılı geride bıraktık. Arkamıza dönüp baktığımızda hizmet verdiğimiz mutlu müşterilerimizi görmek bizleri mutlu ediyor.

2014 yılında Medya alanında kent16.com haber sitesiyle başlayan yolcuğumuz çeşitli siyasi il ve ilçe başkanlıkları , Milletvekili aday adayları ve adaylarının reklam çekimleri ve basın danışmanlıklarıyla birlikte çeşitli STK kurumlarnında basın danışmanlıklarını yaptık.

2021 yılında Radikal bir kararla Pratik Hizmet markamızı Telekom pazarından çekerek Reklam ajansı alanına yer vermeye karar verdik.

Genç ve dinamik kadromuz ile birlikte ekipmanlarımızıda yenileyerek sizlere Reklam ajansı alanındada faaliyet vereceğiz.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.