Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
 

Artwin Concept

HAKKIMIZDA Salmanlar Mobilya 1971 yılında Bursa’da ahşap üretimine başlamıştır. Dış ticaret arenasında da boy gösteren firmamız arge çalışmalarına önem vermiş ve krokodil desenini ahşapta yeni bir trend ortaya koyacak biçimde tasarlamıştır. Oluşturduğu Art-Win markası ile hem geçmişin klasik mobilya anlayışını sürdürmekte ayrıca yeni jenerasyona uyum sağlayan modern dinamik çizgiler taşıyan mobilyalar üretmektedir. Art-Win Mobilya, mobilya ile ilgili her türlü malzemeyi kullanabilecek teknik alt yapı ve donanıma sahiptir. Ahşap ve dekorasyon konularında, toplu konut projelerinde ve 50,000’i aşkın perakende işe hizmet vermiştir. Ürün gamında, ev mobilyasının yanı sıra ofis mobilyası; ayrıca iç-dış dekorasyon işleri de bulunmaktadır. Misyon Sürekli gelişim anlayışıyla müşterilerinin beklentilerini aşan hizmet ve ürünler sunmayı amaçlayan firma, kısa iş teslim süresi ve lojistik desteği ile daima müşterilerinin yanında olmayı kendine ilke edinmiştir. Vizyon  Ev ve ofis mobilyasının yanı sıra dekorasyon ve tasarım işlerinde ulusal bir marka oluşturmak, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da devamlı müşterilerinin yanında olmaktır. Kalite Politikamız Müşterilerini kendi zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel, kaliteli ve estetik ürünlerle buluşturmaktır.

Artwin Concept

Artwin Concept
Kategori
Ad Soyad
Niyazi Salman
İl/İlçe
Bursa/Nilüfer
Adresi
Küçük Sanayi Sitesi Nilüfer Cad. C Blok No:66/E Nilüfer / BURSA
Telefon
+90 224 443 6 444
Cep Telefon
02244436444
Faks
Web Sitesi
https://www.artwinmobilya.com
E-Posta
info@artwinmobilya.com
Yayın Tarihi
13.05.2021 02:07

HAKKIMIZDA

Salmanlar Mobilya 1971 yılında Bursa’da ahşap üretimine başlamıştır. Dış ticaret arenasında da boy gösteren firmamız arge çalışmalarına önem vermiş ve krokodil desenini ahşapta yeni bir trend ortaya koyacak biçimde tasarlamıştır.
Oluşturduğu Art-Win markası ile hem geçmişin klasik mobilya anlayışını sürdürmekte ayrıca yeni jenerasyona uyum sağlayan modern dinamik çizgiler taşıyan mobilyalar üretmektedir.

Art-Win Mobilya, mobilya ile ilgili her türlü malzemeyi kullanabilecek teknik alt yapı ve donanıma sahiptir. Ahşap ve dekorasyon konularında, toplu konut projelerinde ve 50,000’i aşkın perakende işe hizmet vermiştir.

Ürün gamında, ev mobilyasının yanı sıra ofis mobilyası; ayrıca iç-dış dekorasyon işleri de bulunmaktadır.

Misyon
Sürekli gelişim anlayışıyla müşterilerinin beklentilerini aşan hizmet ve ürünler sunmayı amaçlayan firma, kısa iş teslim süresi ve lojistik desteği ile daima müşterilerinin yanında olmayı kendine ilke edinmiştir.

Vizyon 
Ev ve ofis mobilyasının yanı sıra dekorasyon ve tasarım işlerinde ulusal bir marka oluşturmak, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da devamlı müşterilerinin yanında olmaktır.

Kalite Politikamız

Müşterilerini kendi zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda fonksiyonel, kaliteli ve estetik ürünlerle buluşturmaktır.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.