Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
BURSA Haber Girişi: 29.04.2021 - 16:20, Güncelleme: 29.04.2021 - 16:32

DASKUT MUDANYA GÖREVE BAŞLADI

 

DASKUT MUDANYA GÖREVE BAŞLADI

Doğal Afet ve Sağlık Arama Kurtarma Derneği (DASKUT) temsilciliklerini arttırmaya devam ediyor.
DASKUT Genel Başkanı Tuncay MERİÇLİ , DASKUT Mudanya İlçe Temsilciliği’nin resmi açılışını gerçekleştirdi. DASKUT Mudanya İlçe Temsilciliği’ne iş insanı ve hayvan sever Ayşe KAYA atandı. Mudanya Temsilciliğinin ilk faaliyeti DASKUT Mudanya Barınağının açılışı oldu. Sokağa atılmış, terk edilmiş ya da yaralanmış hayvanların bakımı yapıldıktan sonra geçici yuva olarak faaliyet gösterecek. Barınağın faaliyete başlamasıyla birlikte DASKUT, Mudanya Devlet Hastanesi yönetimiyle bir araya gelerek anlamlı bir anlaşmaya imza attı. Mudanya Devlet Hastanesi yemekhanesinden çıkacak artık yemekler, DASKUT’un nöbetçi timleri tarafından her akşam alınarak hem doğadaki hayvanlara hem de DASKUT Mudanya Barınağındaki hayvanlara dağıtılacak. MERİÇLİ ” Mudanya’nın bizler için çok önemli bir yeri var. Özellikle yaklaşan İstanbul Depremi, kıyı şeridinde yer alan yapılar, olası tsunami ve diğer afetler başta olmak üzere riskler bulunmakta. Bu yüzden amacını ”Hayat Kurtarmak ” olarak belirlemiş DASKUT, Mudanya’da hızlı bir yapılanma sürecine başlamıştır. Bugün itibarıyla değerli iş insanı ve hayvan sever dostumuz Ayşe KAYA hanımefendi İlçe Temsilcimiz olarak göreve başlamıştır. İnanıyorum ki en kısa zamanda arama kurtarma ekiplerimizin yapılanması tamamlanacak ve Mudanya’da ikamet eden her vatandaşımız önce DASKUT’u tanıyıp daha sonra ” Afet Farkındalık Eğitimi” almış olacaklar. Mudanya Temsilciliğimizin açılışıyla birlikte DASKUT olarak yine bir ilke imza atmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün itibarıyla DASKUT MUDANYA BARINAĞI’mızın faaliyete başlamasıyla birlikte Türkiye’de bir ilk ilke imza atarak online sahiplendirme barınağımızı faaliyete sokacağımız. Malum pandemi sürecinin devam etmesi başta olmak üzere dijitalleşen yeni dünyaya uyum sağlamak için gerçekleştirdiğimiz projemiz inanıyoruz ki hayvan sever dostlarımızla ilgiyi ve sevgiye ihtiyacı olan, yuva arayan hayvan dostlarımızı bir araya getirecek. Son olarak Nisan ayı itibarıyla yayın hayatına başlattığımız Türkiye’nin ilk ve tek arama kurtarma dergisi olan ” DASKUT ACİL GÜNDEM” dergimizin ikinci sayısı ile Mayıs ayının ilk haftasında okurlarımızla buluşacaktır. Bu söyleşi vesilesiyle bir kez daha DASKUT ailesine teşekkürlerimi iletiyorum.
Doğal Afet ve Sağlık Arama Kurtarma Derneği (DASKUT) temsilciliklerini arttırmaya devam ediyor.

DASKUT Genel Başkanı Tuncay MERİÇLİ , DASKUT Mudanya İlçe Temsilciliği’nin resmi açılışını gerçekleştirdi.
DASKUT Mudanya İlçe Temsilciliği’ne iş insanı ve hayvan sever Ayşe KAYA atandı.

Mudanya Temsilciliğinin ilk faaliyeti DASKUT Mudanya Barınağının açılışı oldu. Sokağa atılmış, terk edilmiş ya da yaralanmış hayvanların bakımı yapıldıktan sonra geçici yuva olarak faaliyet gösterecek. Barınağın faaliyete başlamasıyla birlikte DASKUT, Mudanya Devlet Hastanesi yönetimiyle bir araya gelerek anlamlı bir anlaşmaya imza attı. Mudanya Devlet Hastanesi yemekhanesinden çıkacak artık yemekler, DASKUT’un nöbetçi timleri tarafından her akşam alınarak hem doğadaki hayvanlara hem de DASKUT Mudanya Barınağındaki hayvanlara dağıtılacak.

MERİÇLİ ” Mudanya’nın bizler için çok önemli bir yeri var. Özellikle yaklaşan İstanbul Depremi, kıyı şeridinde yer alan yapılar, olası tsunami ve diğer afetler başta olmak üzere riskler bulunmakta. Bu yüzden amacını ”Hayat Kurtarmak ” olarak belirlemiş DASKUT, Mudanya’da hızlı bir yapılanma sürecine başlamıştır. Bugün itibarıyla değerli iş insanı ve hayvan sever dostumuz Ayşe KAYA hanımefendi İlçe Temsilcimiz olarak göreve başlamıştır. İnanıyorum ki en kısa zamanda arama kurtarma ekiplerimizin yapılanması tamamlanacak ve Mudanya’da ikamet eden her vatandaşımız önce DASKUT’u tanıyıp daha sonra ” Afet Farkındalık Eğitimi” almış olacaklar. Mudanya Temsilciliğimizin açılışıyla birlikte DASKUT olarak yine bir ilke imza atmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bugün itibarıyla DASKUT MUDANYA BARINAĞI’mızın faaliyete başlamasıyla birlikte Türkiye’de bir ilk ilke imza atarak online sahiplendirme barınağımızı faaliyete sokacağımız. Malum pandemi sürecinin devam etmesi başta olmak üzere dijitalleşen yeni dünyaya uyum sağlamak için gerçekleştirdiğimiz projemiz inanıyoruz ki hayvan sever dostlarımızla ilgiyi ve sevgiye ihtiyacı olan, yuva arayan hayvan dostlarımızı bir araya getirecek. Son olarak Nisan ayı itibarıyla yayın hayatına başlattığımız Türkiye’nin ilk ve tek arama kurtarma dergisi olan ” DASKUT ACİL GÜNDEM” dergimizin ikinci sayısı ile Mayıs ayının ilk haftasında okurlarımızla buluşacaktır. Bu söyleşi vesilesiyle bir kez daha DASKUT ailesine teşekkürlerimi iletiyorum.

Habere ifade bırak !
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve mobilbursa.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.