Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Çevrenizdekilerle iletişiminiz her zamankinden fazla sahiplenici olabilir. Söylemlerinize sevgi sözcüklerini eklerken çevrenize karşıda hassas davranışlar sergileyebilirsiniz.
Boğa
Var olan ilişkinizi ileriye taşıma kararı alıyorsunuz. Ailelerinizin tanışma zamanı geldiğini düşünebilir ve bunun gerginliğini yaşıyor olabilirsiniz. Aileler tanışmadan önce partneriniz ile vakit geçirmek gerginliğinizi alabilir ve sevginizi tazeleyebilirsiniz.
İkizler
Sağlıklı beslenmediğinizi düşünüyor olabilir ve kendinize bir takım sınırlamalar getirmek i̇steyebilirsiniz. Sağlıklı beslenmek, spor yapmak, bol su içmek ve uyumak, sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazları… Bedeninize çok iyi gelecek bu rutini hayatımıza entegre edin.
Yengeç
İletişiminiz güçleniyor. Hafızanız sizi geçmişe götürse de o tecrübeler sayesinde kendinizi motive edebilir ve güçlü yapınız sayesinde insanları şaşırtabilirsiniz. Kendinizi doğru ifade etmeniz size duyulan hayranlığı arttırabilir.
Aslan
Partnerinizle aranızdaki sorunları çözmek için atılımda bulunabilirsiniz. Bu atılımı bir çiçek, bir şiir ya da herhangi bir hediye ile desteklemek yeterli olmayabilir. Gerçekten pişman olduğunuzu ve onun için her şeyi yapabileceğinizi ona hissettirmelisiniz.
Başak
Yeni bir karar alıp bilinçaltınızı yönetmek üzerine yoğun çaba sarf edebilirsiniz. Hayatınızı kontrol edebilmek üzerine kurmanız sizi daha tutarlı ve sevecen kılabilir. Kendinizi eleştirmeyi bırakıp, konforlu alandan çıkmayı öğrenmelisiniz.
Terazi
Kaynaklarınızı paylaşmanızı isteyen kişilere sert cevaplar verebilirsiniz. Emeklerinizi kullanmak isteyenler elbette olacaktır. Size yarar sağladığı ölçüde emeklerinizi ortaklaşa kazanç sağlayacak işbirlikleriyle birleştirmek iyi fikir olabilir.
Akrep
İkili ilişkinizde ani karar alabilirsiniz. Duygularınızın değişime uğradığını hissetmeniz sizi sert ve net kararlara götürebilir. Duygularınızdan emin olmadan harekete geçmek sonra pişman olacağınız olaylara sebebiyet verebilir.
Yay
Geçmiş konular düşüncelerinizi etkiliyor. Korkularınız yeniden tetiklenebilir. Korkularınızın sizi bu kadar yönetmesine izin vermemeli ve bunun konunun üzerine gidip kökünden söküp atmalısınız.
Oğlak
Finansal kaynaklarınızda duygusal davranışlar sergileyerek hata yapıyor olabilirsiniz. Anlık duygu geçişleri ile değil, mantıklı kararlar içinde hareket etmeniz gerekmektedir. Lütfen duygularınızdan arınarak profesyonel davranışlar içinde olun.
Kova
Topluma faydalı olmak için çaba harcıyorsunuz. Sizi kullanmak isteyenlere müsaade etmeden çalışmalarınıza devam etmelisiniz. Elbette emeklerinizin karşılığını aldığınız günler olacaktır, biraz daha dayanmalısınız.
Balık
Çalışma ortamınızda egosal tartışmalara şahit olabilirsiniz. Ekibiniz içerisinde üstünlük yaratmak isteyenler olabilir. Bu ego savaşında politik tutum sergilemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Tarafınızı çok belli etmeden arada kalmamaya özen gösterin.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.